Boutique Hotel Anahi
Via Della Penna 65
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-534-4965
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Anahi is a comfortable property conveniently located only 7.5km (4.7mi) from the centre of Rome. Local tourist attractions such as Piazza del Popolo (Rome), Santa Maria del Popolo and Altar of Peace (Ara Pacis) are not far from the hotel. Also easily within reach are Augustus' Mausoleum, Piazza di Spagna and Spanish Steps.

Facilities
Dining facilities at Hotel Anahi include a cafeteria. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Other services: coffee in lobby, coffee shop/café, complimentary newspapers in lobby, elevator/lift, laundry facilities, porter/bellhop, tours/ticket assistance, wheelchair accessibility.

Transportation/Parking facilities
Hotel Anahi offers transportation to/from the airport for an additional fee. Guest parking is offered for a surcharge. Limo/Town car services can be arranged.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Boutique Hotel Anahi je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Rome, Italy (CIA-Ciampino) - 9.69 mi
  • Rome, Italy (FCO-Leonardo Da Vinci) - 13.94 mi
  Muzea
  • Explora il Museo dei Bambini di Roma - 0.36 mi
  • Museum of the Souls of Purgatory - 0.36 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==